2025/2004
Herrearmbåndsur af 18 kt. guld. Quartz værk med dato. Gylden urskive med forgyldte visere og timemarkører. Rem af sort læder med forgyldt spænde. Urets diam. 34 mm. 1990'erne.
Graveret på bagkassen. Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Batteriskift påkrævet. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Armbåndsure, 17. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud