1834/1703
Et par alterstager af messing, støbt med akantus, tresidede fodstykke dekorerede med kristne symboler. 19 årh. H. 84. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage herunder buler.
Varia, 23. august 2018
Vurdering
Hammerslag
10 bud