1242/1642
Æbleskivepande, varmebækken, barselsspand, kande og kaserolle af kobber. 19. årh. H. 10–31. (5)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 18. oktober 2012
Vurdering
Hammerslag
30 bud