12119/184
Persisk rygebord med løs bakke af messing. Sammenklappeligt stel. 20 årh. H. 60. Diam. 59.
Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag