12119/​184

Persisk rygebord med løs bakke af messing. Sammenklappeligt stel. 20 årh. H. 60. Diam. 59.

Enkelte ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag