2015/608
Pablo Picasso (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
Udstillingsplakat fra Museo Picasso. Usign. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 76×55. Uindrammet.
Dette emne handles i fuldmoms
Minimale folder.
Moderne kunst og design, 7. april 2020
Vurdering
Hammerslag