2109/908
Félix Labisse (f. 1905, d. 1982)
Komposition med ansigter. Sign. Labisse, 67/75. Litografi i farver. Lysmål 48,5×62.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag