12043/124
Torbjørn Olsen (f. Thorshavn 1956)
Komposition fra Færøerne. Sign. Thorbjørn Olsen 99, nr. 156/175. Litografi. Lysmål 50×66. Rammemål 63×70.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud