2418/1
I. L. Jensen (f. København 1800, d. sst. 1856)
En gren, tung af modne gule blommer. Sign. I. L. Jensen. Olie på mahogni. 16×22,5.
Retoucheringer. Behov for rensning.
Vurdering
Hammerslag
10 bud
138908 | ||
973005 (Autobud) | ||
860148 | ||
973005 (Autobud) | ||
860148 | ||
973005 (Autobud) | ||
860148 | ||
973005 (Autobud) | ||
107940 | ||
973005 |