12103/204
Pedrali R&D
“Inox”. “Inox”. Cirkulært sofabord med stel af stål og top af hærdet glas. Udført og mærket hos Pedrali. H. 51. Diam. 90.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag