2448/​195

Nederlandsk maler, 18. årh.

Hollandsk flodparti med folkeliv. Usigneret. Olie på træ. 22,5×31.

Rensning anbefales.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

4.000 DKK

26 bud

85176 4.000 DKK
1131809 3.800 DKK
85176 3.600 DKK
906179 3.400 DKK
1131809 3.200 DKK
906179 3.000 DKK
1131809 2.900 DKK
906179 2.800 DKK
1131809 2.700 DKK
906179 2.600 DKK
1131809 2.500 DKK
906179 2.400 DKK
1131809 2.300 DKK
906179 2.200 DKK
891352 (Autobud) 2.100 DKK
906179 2.000 DKK
891352 (Autobud) 1.950 DKK
906179 1.900 DKK
891352 (Autobud) 1.850 DKK
906179 1.800 DKK
891352 (Autobud) 1.750 DKK
898539 1.700 DKK
891352 (Autobud) 1.650 DKK
898539 1.600 DKK
891352 1.550 DKK
898539 1.500 DKK