11947/3
Bådformet skål af sølv. Stemplet København 1960. Vægt 199 g. H. 8 cm. L. ca. 18 cm.
Fremstår med enkelte tegn på alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 21. november 2019
Vurdering
Hammerslag