2014/197
Et par stager af sterlingsølv. Regencyform, 20. årh. Svend Toxværd. Udfyldte. H. 17 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud