2138/​984

Atelier Associati

“Gongolo”. Et par gyngestole betrukket med blåt alcantara. Designet 1995. Udført og mærket hos Giovanetti. (2)

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

Auktion

Moderne kunst og design, 21. september 2021

Kategori
Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt