2138/984
Atelier Associati
“Gongolo”. Et par gyngestole betrukket med blåt alcantara. Designet 1995. Udført og mærket hos Giovanetti. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt