2118/904
I. David
Justerbar bordlampe af sortlakeret metal til montering på arbejdsbord. Udført og mærket hos producent af diamant-værktøj I. David, Belgien. H. ca. 80. B. ca. 50.
Brugsslitage, herunder ridser, mærker og afskalninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag