12203/208
Grethe Bagge (f. Nykøbing F. 1925, d. 2012)
Komposition. Sign. Grethe Bagge 92. Litografi nr. 12/200. 77×57. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag