2143/886
Jacob Hermann (f. 1910, d. Ulfborg 1995)
To fugle af mahogni med øjne af ibenholt. Sign. monogram. Unika. L. 9–10. (2)
Almindelig brugspatina, herunder overfladiske ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud