2226/98
Ubekendt maler, 19. årh.
Stilleben. Usigneret. Olie på lærred monteret på malepap. 24,5×33.
Krakeleringer. Enkelte retoucheringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. juni 2022
Vurdering
Hammerslag
13 bud