1842/103
Sigurd Wandel (f. Frederiksberg 1875, d. Hellerup 1947)
“En krøbling”. Sign. SW, 1907. Olie på malerpap. 40×32.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 15. oktober 2018
Vurdering
Hammerslag