12026/196
Ubekendt maler, 20. årh.
Parti fra Flådestation Holmen og ant. vestindiske øer. Utydeligt sign. Vandfarve på papir. Rammemål 39×35 og 47×35. (2)
Ramme med behov for let overfladerensning.
Kunst, antikviteter & design, 25. juni 2020
Vurdering
Hammerslag