12021/155
Albert Stegler (f. Fuglebjerg 1884, d. Frederiksberg 1945)
Landskabsmotiv fra Mølholm i Vejle. Usign. Olie på lærred. 49×44 cm. Rammemål 66×60 cm.
Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020
Vurdering
Hammerslag