2447/​820

Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)

Uden titel. To kompositioner, 1956. Sign. Mogens Andersen, hhv. 105/125 og 115/125. Litografi i farver. Bladstørrelse 60×50 og 50×55. Uindrammet. (2)

Papiret er gulnet. Fugtpletter. Misfarvninger.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

2.600 DKK

28 bud

1035977 (Autobud) 2.600 DKK
871653 2.500 DKK
1035977 (Autobud) 2.400 DKK
871653 2.300 DKK
1035977 (Autobud) 2.200 DKK
246527 2.100 DKK
1035977 2.000 DKK
1146180 1.950 DKK
576 1.900 DKK
871653 1.850 DKK
1119133 (Autobud) 1.800 DKK
1146180 1.800 DKK
1119133 (Autobud) 1.750 DKK
1137809 1.700 DKK
1119133 (Autobud) 1.650 DKK
1137809 1.600 DKK
1119133 (Autobud) 1.550 DKK
1137809 1.500 DKK
1119133 (Autobud) 1.450 DKK
944130 1.400 DKK
1119133 (Autobud) 1.350 DKK
944130 1.300 DKK
1119133 (Autobud) 1.250 DKK
944130 1.200 DKK
1119133 (Autobud) 1.150 DKK
944130 1.100 DKK
1119133 1.050 DKK
576 1.000 DKK