873/​225

Gustaviansk spejl i ramme af forgyldt træ. Sign. med blæk 'Wollin samt Stockholms hall stempel. 18. årh.s slutning. H. 125. B. 47.

Møbler, varia & tæpper, 20. september 2017

Vur­dering

30.000 DKK

Hammerslag