1917/1638
To franske lysestager og bordprydelse af delvis forgyldt messing, dekoreret med liljer og flusser. Ca. 1900. H. 62–72 cm. (3)
Mangler og slitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Varia, 25. april 2019
Vurdering
Hammerslag