1820/110
Johan Neumann (f. København 1860, d. sst. 1940)
Marine fra Sundet ud for Helsingør. Sign. Johan J. Neumann 93. Olie på lærred. 67×99.
Minimale retoucheringer. Behov for rensning.
Ældre malerier og møbler, 14. maj 2018
Vurdering
Hammerslag