Skandinavisk glaskunstner, 20. årh.

Smal vase af grønt glas indlagt med luftbobler. Usigneret. H. 27.

Enkelte overfladeridser og mærker.

Vur­dering

2.000 DKK

Dette emne er udgået

882101 1.000 DKK