Skandinavisk glaskunstner, 20. årh.
Smal vase af grønt glas indlagt med luftbobler. Usigneret. H. 27.
Enkelte overfladeridser og mærker.
Vurdering
Dette emne er udgået
882101 |
Dette emne er udgået
882101 |