2104/331
Et par franske altervaser af bronzeret metal og messing, prydet med blomster og bladværk, vaser dekorerede i farver med kristusmonogram omkranset af blomster. Ca. 1900. H. 92. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger. Ir.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag