12138/149
Dansk maler, 20. årh.
Børn på stranden. Sign. Th. Bruun. Olie på lærred. 54×74. Indrammet.
Ramme med slidtage.
Kunst, antikviteter & design, 23. september 2021
Vurdering
Hammerslag