12104/208
Alfred Gregers-Rasmussen (f. 1904, d. 1994)
Kystlandskab med klitter. Sign. A. Gregers Ras. Olie på lærred. Rammemål 23×30.
Kunst, antikviteter & design, 28. januar 2021
Vurdering
Hammerslag