2011/2010
Damearmbåndsur af guld og stål med diamant-timemarkører. Model Constellation, ref. 12721500. Quartz værk. Gylden urskive med forgyldte visere. Original lænke af guld og stål med foldespænde. Urets diam. 25 mm. 2005.
Original æske, certifikat og manual medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Armbåndsure, 11. marts 2020
Vurdering
Hammerslag