12137/​40

David McGough: Originalt s/h pressefotografi af Jack Nicholson og Shirley MacLaine fra 1984. Desuden originalt s/h promoveringsfotografi af Jack Nicholson og Jennifer Lopez fra 1987. Begge dateret og stemplet på bagsiden. Fotomål 30×20 cm og 20×30 cm. Uindrammede. (2).

Sælger oplyser

Almindelige håndteringstegn.

Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag