12137/40
David McGough: Originalt s/h pressefotografi af Jack Nicholson og Shirley MacLaine fra 1984. Desuden originalt s/h promoveringsfotografi af Jack Nicholson og Jennifer Lopez fra 1987. Begge dateret og stemplet på bagsiden. Fotomål 30×20 cm og 20×30 cm. Uindrammede. (2).
Almindelige håndteringstegn.
Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021
Vurdering
Hammerslag