Erik Bille Christiansen (f. København 1954, d. 2017)
Tre kompositioner. Alle sign. og nummereret. litografi i farver. Lysmål 23×20 og 63×48. (3)
Undersøgt i ramme. God stand. Én med håndteringsmærker og smuds.
23 bud
818964 | ||
1085617 | ||
818964 | ||
1085617 | ||
818964 (Autobud) | ||
1153914 | ||
818964 (Autobud) | ||
1153914 | ||
818964 | ||
1085617 (Autobud) | ||
818964 | ||
1085617 (Autobud) | ||
818964 | ||
1085617 (Autobud) | ||
818964 | ||
1085617 (Autobud) | ||
818964 | ||
1085617 (Autobud) | ||
818964 | ||
1085617 | ||
818964 (Autobud) | ||
1085617 | ||
818964 |