2049/7105
Glideorakel af udskåret patineret træ iform af dyr. Kuba, D. R. Congo. L. 26.
Proveniens: Ex. Pierre Dartevelle.
Tribal art, 6. december 2020
Vurdering
Hammerslag
Tribal art, 6. december 2020