2049/​7105

Glideorakel af udskåret patineret træ iform af dyr. Kuba, D. R. Congo. L. 26.

Proveniens: Ex. Pierre Dartevelle.

Tribal art, 6. december 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag