2013/357
Gudsmoder og to helgener. Russisk ikon. Tempera på træ. 19. årh. 30×24.
Afslag på kanter. Mindre krakeleringer. Behov for rensning. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. marts 2020
Vurdering
Hammerslag