2138/712
Ubekendt kunstner (, 20. årh.)
Figurer i interiør. Usign. Goauche på papir. Lysmål 43×60.
Original stand. Små håndteringsmærker- og folder. Misfarvning i øverste højre hjørne. Lille rift i øverste venstre hjørne. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud