2138/514
Andr. Tuck
Cirkulært sofabord med top af glas, stel af mahogni samt messing. Udført hos Andr. Tuck. H. 50. Diam. 74,5.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
17 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||