2108/809
Dansk møbeldesign
Entrésæt af teak bestående af en lille kommode med tre skuffer, samt en spejl. Kommode: H. 62. B. 62. D. 30,5. Spejl: H. 111. B. 44,5. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Kommode med mindre pletter og mærker samt en finérskade på øverste skuffe.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud