12137/​90

Ubekendt maler, 20. årh.

Gående mand. Sign. monogram. Olie på lærred. 38×27.

Sælger oplyser

Mindre krakeleringer.

Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag