2138/357
Tibetansk yab yum figur af forgyldt kobber. Ca. 1900. H. 14 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker. Reparation ved base.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud