2441/205
Schweizisk spillemaskine i kasse af træ, valse med 12 melodier. 19. årh. H. 15 cm. L. 59 cm. D. 24 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Nøgle medfølger ikke.
Fra
i
Vurdering
37650 | ||
899453 |