12144/​51

Frisisk barok skab af egetræ, front med to døre og to skuffer. Indvendige med bøjlestang og knagerækker. 18.-19. årh. H. 120. B. 162. D. 59.

Enkelte ridser og mærker. Lettere brugsspor.

Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag