2442/​932

Dansk snedkermester

Lille kommode af massiv eg. Front med seks skuffer med messinggreb. H. 43,5. B. 42. D. 51,5.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og mindre afsalg. Bagside med revner.

Moderne kunst og design, 15. oktober 2024

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

3.400 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK