2440/662
Albert Bertelsen (f. Vejle 1921, d. sst. 2019)
Bjerglandskab med figur. Sign. Albert Bertelsen 83, 93/120. Litografi i farver. Lysmål 65×47.
Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.
Vurdering