2232/9029
Adriaen van Ostade (f. Haarlem 1610, d. sst. 1685)
“Landsbyromance”. Ca. 1667. Tryksign. Av. Ostade. Radering. Bladstørrelse 17×13.
Monteret i passepartout. Gulnet og med monteringsspor.
Kunst på papir, 8. august 2022
Vurdering
Hammerslag
25 bud