2022/737
“PH-5”. Tre pendler med skærme af hvidlakeret metal. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 50. (3)
Dette emne handles i fuldmoms
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nogle rustpletter. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud