844/5533
Frederik III's død, 1670, usigneret, G 197, 33 mm, 14,5 g, smukt patineret eksemplar, ridser
Kvalitet
01-1+
Mønter, medailler og sedler, 6. november 2013
Vurdering
Hammerslag
13 bud