2120/102
En havevaser af sortmalet støbejern, prydet med ornamentik. 20. årh. H. 27. Diam. 35.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag