2115/65
Et par lampeborde af mahogni, plader beklædt med rødt guldtrykt læder. Regency stil. 20. årh. H. 56. Diam. 37. (2)
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag