1917/1568
To par senempire stager af forgyldt bronze, støbte med ornamentik, runde fodstykker. 19. årh. H. 25–28 cm. (4)
Aldersrelaterede spor. En base med bule.
Varia, 25. april 2019
Vurdering
Hammerslag
31 bud